Plojhar

Začátek školního roku u Plojhara

Začíná nový školní rok a rodiče s napětím očekávají seznamy školních potřeb, učebnic a potřeb pro výtvarnou výchovu. Když v roce 1774 císařovna Marie Terezie pokládala základy povinné školní docházky, zřejmě nečekala, že budou děti potřebovat více než jen psací potřeby a břidlicovou tabulku.

Nezvedají se pouze nároky na počet školních potřeb, ale také na jejich kvalitu, a aby se dětem líbily, i design. Zejména pro malé školáčky je dobré vybrat ergonomické a barevné potřeby, nejlépe na motivy oblíbených pohádek.

U nás v papírnictví Plojhar jsme na nový školní rok připravení. Seženete zde vše od pastelek, psacích potřeb, penálů, pravítek, včetně potřeb pro výtvarnou potřebu.  Oceníte i praktičnost čtvrtek a papírů lepených v různě velkých blocích. Děti je tak nezlámou a neztratí.

TIP: Pro správný vývoj páteře není aktovka nacpaná věcmi, které každý den děti ve škole ani nepotřebují, vhodná. Problémům s bolestmi zad a skoliózou předejdete nákupem dvou sad psacích a výtvarných potřeb. Jednu může školák zanechávat ve škole a druhou používat doma.

Nechte se inspirovat bohatou nabídkou papírnictví Plojhar. Velmi rádi Vám přímo v našem papírnictví poradíme s výběrem :)

Pero do školy      Bombičkové pero SCHNEIDER, fialová Box na sešity A4 s jednorožcem       Plastový box na sešity A4 s fotbalovým motivem Školní aktovka Step by Step Srneček - 5-dílný set vč. plného penálu, pouzdra, peněženky a sáčku na přezůvky,, certifikát AGR       Školní aktovka SCHNEIDERS Street Racing, s penálem a pouzdrem na tužky a sáčkem na přezůvky Školní diář s jednorožcem 20182019, 208 stran, 12 x 16 cm       Školní diář s vlkem 20182019, 208 stran, 12 x 16 cm Školní sada 8 štětců, růžová (vel. 4,6,8,12)        Psací pero do školy

 

Comments are closed.