Plojhar eshop

Objednávání zboží v e-shopu

V průběhu objednávkového procesu budete vyzváni k vyplnění kontaktních a dodacích údajů, jejichž správné a kompletní vyplnění je podmínkou úspěšného vyřízení objednávky a dodání zboží. Vaše údaje nebudou poskytnuty dalším osobám. (Více o ochraně osobních údajů v části Ochrana osobních údajů.)


Poštovné

Zboží zasíláme v rámci České republiky prostřednictvím dopravce GLS. Cena za dodání zboží po ČR je 99 Kč za jednu zásilku. Příplatek za dodání na dobírku je 20 Kč, celkem tedy 119 Kč. U objednávek nad 1000 Kč poskytujeme dopravu zdarma.


Dodací lhůty

Obvyklá doba dodání u skladových položek je do 3 pracovních dnů. Dodací lhůta u zboží na objednávku je obvykle mezi 10-14 dny, v závislosti na množství, sortimentu a zemi původu zboží může být i delší. V případě nestandardních dodacích lhůt je odhadovaná dodací lhůta s kupujícím předem konzultována.


Způsoby platby

V našem internetovém obchodě můžete zboží zaplatit buď formou dobírky, kdy budete zboží platit při převzetí zásilky od dopravce, anebo on-line kartou prostřednictvím bezpečné platební brány GoPay. Velkoobchodní zákazníci mohou využít také bezhotovostní platby na fakturu.

V případě platby předem zboží odešleme v den, kdy obdržíme od naší banky potvrzení o provedené platbě.


Ceny

Ceny v e-shopu PLOJHAR jsou vždy uvedeny včetně DPH. Výsledná cena se skládá z ceny za zboží (po započtení případné slevy) a z ceny za poštovné.

Podrobné informace naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.


Firemní údaje

Plojhar, s.r.o.
ulice J. Hůlky 1947
370 07 České Budějovice-Rožnov
Česká republika
www.plojhar.cz
IČO: 26069997
DIČ: CZ-26069997
Bankovní spojení:
Raiffeisenbank České Budějovice
Č.Ú.: 1082004279/5500